RENT A CAR HİZMETİ

10 yıldan fazla bir süredir rent a car sektörüne hizmet veren Abs Rent A Car olarak özellikle yurtdışından ülkemize gelen Gurbetçi vatandaşlarımıza en uygun fiyatlarla araba kiralama hizmetini en kaliteli şekilde vermek için yoğun çaba harcıyoruz. İşinin uzmanı profesyonel ekibimizle Antalya Havalimanı ve Gazipaşa Havalimanına 7 gün 24 saat araç teslimatı yaparak müşterilerimizin sorunsuz bir tatil geçirmelerine yardımcı oluyoruz.

Havaalanı Transferi

Sizleri ve misafirlerinizi Antalya Havalimanı ve Gazipaşa Havalimanından uzman ekibimizle karşılar, park yeri,otopark bedeli, trafik stresi ve yorgunluk hissettirmeden gideceğiniz yere kolaylıkla ulaştırırız.

Tahsis Hizmet

– Tahsis kiralama hizmeti, gün boyu veya seçtiğiniz saat dilimleri arasında gideceğin yerlere size eşlik edecek bir adet şöför ve seçtiğiniz araç ile gerçekleştirilir.
– Evinizden, işyerinizden, otelinizden alarak problemsiz bir şekilde gündüz ve gece aktivitelerinize ulaştırır, bitiminde geri alırız.Hem şehrin sıkıntılarını düşünmezsiniz hemde firmanıza ve sizlere zaman , prestij kazandırırız.

Grup Transferi

Seminer, toplantı, konferans gibi toplu organizasyonlarınıza katılımcıları sizin bir temsilciniz olarak konforlu araçlarımızla dilediğiniz yere ulaştırırız.