Nasıl Rezervasyon Yapılabilir ?

Rezervasyon işlemi 3 basit adımdan oluşmaktadır.
Birinci adım; Kiralanacak yer ve tarih seçimi, ikinci adım; Araç seçimi ve üçüncü adım ise iletişim bilgilerinizin girilmesi ile formun gönderilmesi sonrasinda rezervasyon işleminiz tamamlanır. Rezervasyon yapmak için sitemizin “Araçlar” başlığı altındaki formu doldurarak ihtiyacınız olan tarihleri belirtiniz. Gelen sayfadan araç seçiminizi yapınız ve rezervasyon işlemini gerçeklestirmek için Gönder düğmesine basınız. Rezervasyon işlemini tamamlayabilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra email veya telefon ile onay alınır. Ayrica telefon ya da faks ile de rezervasyon yaptirabilirsiniz.

Rezervasyonu Yapılmış Araç Nasıl Teslim Alınabilir ?

Araç, eğer ” Havalimanında Teslim ” koşuluyla rezerve edilmiş ise, ABS Rent A Car’dan bir personel, havaalanın da geleceğiniz terminalin yolcu çıkış kapısında adınızın yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayacaktır. Rezervasyon otel ya da herhangi bir adreste teslimat olarak yapılmışsa, ABS Rent A Car ‘dan bir personel belirtilen adreste araç teslimini yapacaktır.

Araç Kiralama Fiyatları Neleri Kapsar ?

Kiralanan araçlar ile sınırsız kilometre yapabilirsiniz. Şehir merkezi içindeki oteller ve havalimanına araç teslim alma ve bırakma ücretsizdir. Ancak, araç teslim adresinizin ABS Rent A Car’a uzaklığı 20 km den fazla ise kilometre başına 0,30 € ek ücret talep edilir.
Sitemizde belirtilen tüm fiyatlara araçların sigorta ve kasko ücretleri dahildir. Sitemiz aracılığı ile yaptığınız rezervasyon sonucunda belirtilen ücret sabitlenir ve hiçbir şekilde sonradan ek bir ücret talep edilmez. Sitemizdeki fiyatlar herzaman günceldir ve istediğiniz tarihe istediginiz zaman rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon yapıldıktan sonra sitemizde olasi fiyat değişikliklerinden etkilenmezsiniz. Bu yüzden erken rezervasyon yapmanız her zaman sizin için daha karlı olacaktir.

Ödeme Nasıl Yapılır ?

Aracı size teslim eden personelimize, TL, Euro veya Amerikan doları ile ya da Visa veya Master Card kredi kartiniz ile ödeme yapabilirsiniz.

Rezervasyonumu Nasıl İptal Edebilirim ?

Aracı alış tarihinizden en az 1 hafta öncesine kadar iptal gerekçesi belirtmeksizin e-posta veya telefon ile rezervasyonunuzu iptal etme talebinde bulunabilirsiniz.

Araç Arızalanırsa Ne Olur ?

Seyahatinizde teknik problemlerle karşılaşmamanız için araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yapılmaktadır. Buna rağmen; bir arıza olduğu takdirde, sorunu en kısa zamanda gidermek garanti edilir. Arıza büyük ise, aracınız baska bir araçla değiştirilir.

Acil Durumlarda ABS Rent A Car ile Nasıl İletişim Kurulabilir?

Hafta içi saat 08:00 ile 19:30 arasi bürodan 0 532 331 84 18 ABS Rent A Car yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Kaza Durumunda Ne Yapılmalıdır ?

Araç hareket ettirilmeden, 154′den trafik polisine ulaşılmalıdır. Trafik, alkol raporu ve kazaya karışan diğer araçların trafik sigortalarının fotokobileri alınmalıdır.

Kiralanan Araç, Başkası Tarafından Kullanılabilir mi ?

Aracı kullanacak diğer kişilerinde, aracı kiralayan gibi sözleşmeyi imzalaması ve ehliyetinin fotokopisini vermesi gerekmektedir.